Titles you rated
- Flower and AsuraRated ★ 3.5
- Takopii's Original SinRated ★ 3.0
The iDOLM@STERRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 2.5
The Wrong Way to Use Healing MagicRated ★ 2.5
The 8th Son? Are You Kidding Me?Rated ★ 2.0
Suppose a Kid From the Last Dungeon Boonies Moved to a Starter TownRated ★ 2.0
My Girlfriend and Childhood Friend Fight Too MuchRated ★ 3.5
Redo of HealerRated ★ 2.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 2.5
Masamune-kun's RevengeRated ★ 3.0
Blue ExorcistRated ★ 2.5- Blue Archive The AnimationRated ★ 2.0
Fate/Grand Order Absolute Demonic Front: BabyloniaRated ★ 4.0
Diary of Our Days at the BreakwaterRated ★ 5.0- Legend HeroesRated ★ 3.0
I'm Standing on a Million LivesRated ★ 1.5
I Tried Asking While KowtowingRated ★ 3.5
Chillin' in My 30s After Getting Fired From the Demon King's ArmyRated ★ 2.0