Series
Ratings
21
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0- Genie, Make a WishRated ★ 4.0
- 대학전쟁Rated ★ 5.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 5.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 5.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 4.0- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 4.0
- BTS In the SOOPRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0- RevenantRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
True BeautyRated ★ 3.0