Series
Ratings
64
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.0- BillionsRated ★ 5.0
BillionsRated ★ 4.5
BillionsRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
SoulmateRated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.5- Yeonu's SummerRated ★ 4.0
- Old Miss DiaryRated ★ 4.0