Titles you rated

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0