Series
Ratings
36
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0- Bridal MaskRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
SignRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0- Blue TowerRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0