Series
Ratings
73
She Was PrettyRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 3.5
The MusicalRated ★ 2.5
Lovers of HaeundaeRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
Romance TownRated ★ 2.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 2.5
Mischievous KissRated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Waiting for LoveRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 1.5