Series
Ratings
100
High KickRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 0.5
The King's DoctorRated ★ 2.0
Sharp1Rated ★ 1.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 1.0
IljimaeRated ★ 1.0
Jewel in the PalaceRated ★ 2.0
Capital ScandalRated ★ 1.0
Tale of ArangRated ★ 2.0
Unkind WomenRated ★ 0.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 1.0
Man from the EquatorRated ★ 1.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.0