Series
Ratings
184- Queen MantisRated ★ 0.5
- TriggerRated ★ 5.0
- Alien: EarthRated ★ 3.0
- IronheartRated ★ 0.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
- Into the Night Season 2Rated ★ 2.0
Into the NightRated ★ 4.0- Arcane Season 2Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
- Twilight of the GodsRated ★ 4.5
- X-Men '97 Season 1Rated ★ 4.0
- Queen of TearsRated ★ 3.5
- Lovely RunnerRated ★ 4.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
Silo Season 1Rated ★ 4.5- Blood FreeRated ★ 3.0
- Dark WaterRated ★ 3.0
- Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 3.5
Them Season 1Rated ★ 3.5