Series
Ratings
44
MotherRated ★ 4.0
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Ghost WriterRated ★ 3.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.5
A Restaurant With Many ProblemsRated ★ 4.0
Kôhîya no hitobitoRated ★ 3.5
Gisou no FuufuRated ★ 3.0
Yokoso Wagaya eRated ★ 3.0
Dr. RintarōRated ★ 3.5
天皇の料理番Rated ★ 3.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0
BORDERRated ★ 3.5
Matrimonial ChaosRated ★ 4.5
LieRated ★ 5.0- Foolish LoveRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Ordinary LoveRated ★ 3.5