Series
Ratings
33
MaskRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
New GirlRated ★ 3.5
JumongRated ★ 2.0
My GirlRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
SoulmateRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 0.5
PastaRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0