Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
- Crime SceneRated ★ 3.5
- Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0- Santa Clarita DietRated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 4.5

My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.5
Drinking SoloRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Queen of SopRated ★ 4.0
Down With LoveRated ★ 4.5