Series
Ratings
90
Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Medici: Masters of FlorenceRated ★ 4.5
Divorce ChaserRated ★ 4.5
The RebelRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
HomelandRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
SwordsmanRated ★ 3.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.0- Generation KillRated ★ 4.0
Three KingdomsRated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
RomeRated ★ 4.5
LutherRated ★ 3.5
LutherRated ★ 4.0
LutherRated ★ 4.0
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0