Series
Ratings
101
Princess HoursRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0- Bridal MaskRated ★ 2.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.0
Angry MomRated ★ 5.0
Dating Agency: CyranoRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Fear the Walking DeadRated ★ 5.0
One More Happy EndingRated ★ 5.0