Series
Ratings
74
0.5 no OtokoRated ★ 3.5
Mieruko-chanRated ★ 3.5
17 Sai no TeikokuRated ★ 4.0
Hello, I Love YouRated ★ 4.0
EncounterRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Miss SherlockRated ★ 3.0
Odd Family 11Rated ★ 3.0
Modern LoveRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
黒い春Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
The Soup of HeavenRated ★ 3.0
GrimmRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0