Series
Ratings
617
Black Lagoon: The Second BarrageRated ★ 5.0
Slow StartRated ★ 2.5
After the RainRated ★ 3.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Classroom of the EliteRated ★ 2.5
Elegant Yokai Apartment LifeRated ★ 2.5
Magical Circle GuruguruRated ★ 3.0
Boruto: Naruto Next GenerationsRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Welcome to the BallroomRated ★ 4.0
Fate/ApocryphaRated ★ 3.0
Vatican Miracle ExaminerRated ★ 2.5
Clean Freak! Aoyama-kunRated ★ 2.5
Katsugeki: Touken RanbuRated ★ 3.0
KakeguruiRated ★ 3.5
Restaurant to Another WorldRated ★ 3.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 4.5