Series
Ratings
444
Twenty AgainRated ★ 4.5
迷い猫オーバーラン!Rated ★ 2.5
Psychic SquadRated ★ 2.5
紙兎ロペRated ★ 2.5
Sailor Moon SRated ★ 4.5
Sailor Moon RRated ★ 4.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.5
Paranoia AgentRated ★ 3.5
Scum's WishRated ★ 3.0
Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.5
KochiKame: Tokyo Beat CopsRated ★ 3.0
Zoku Sayonara Zetsubou SenseiRated ★ 3.0
Library WarsRated ★ 3.0
Sayonara Zetsubou SenseiRated ★ 2.5
Shugo Chara!Rated ★ 2.5
犬夜叉 特別篇 めぐり逢う前の運命恋歌(さだめのこいうた)Rated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 4.0
Kokoro ConnectRated ★ 2.5
InuYashaRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 3.5