Series
Ratings
43
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
The Lost RoomRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0