Series
Ratings
84- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
18 AgainRated ★ 2.5
Familiar WifeRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 2.5
One Spring NightRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Damn Good CompanyRated ★ 4.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 1.5
City HunterRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5- Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0

Infinite ChallengeRated ★ 5.0