Series
Ratings
23
StrangerRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5