Series
Ratings
593- The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 2.0
- WITCH WATCHRated ★ 4.0
- The Water MagicianRated ★ 2.0
MASKED RIDER BLADERated ★ 3.0
Kamen Rider AgitoRated ★ 2.5- Glass HeartRated ★ 3.5
- MoonriseRated ★ 3.0
- ZENSHURated ★ 3.0
- Apocalypse HotelRated ★ 4.0
- OKITSURA: Fell in Love with an Okinawan Girl, but I Just Wish I Know What She’s SayingRated ★ 3.5
The 101st ProposalRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.0
- Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
- Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
- Senpai Is an OtokonokoRated ★ 3.5
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 3.5
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Dr. StoneRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0- I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 3.0