Series
Ratings
29
Mouri MotonariRated ★ 4.0
Dr. Coto's Clinic 2004Rated ★ 5.0
Perfect WomanRated ★ 4.5
He Is Always ThereRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
Dr. Coto's ClinicRated ★ 4.5
Dr. Coto's ClinicRated ★ 5.0
스즈키 선생님Rated ★ 4.0
Emergency Room 24 HoursRated ★ 4.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 4.0
Black JackRated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0
Kiteretsu DaihyakkaRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure OVARated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0
まんが日本昔ばなしRated ★ 5.0