Series
Ratings
197- First LoveRated ★ 5.0
Tokyo MER: Mobile Emergency RoomRated ★ 3.5- My NameRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 3.0- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
The Bachelorette Japan Season 2Rated ★ 2.5
The Bachelorette Japan Season 1Rated ★ 4.5
The Bachelor Japan Season 1Rated ★ 2.5
The Bachelor Japan Season 2Rated ★ 4.0
The Bachelor Japan Season 3Rated ★ 2.0
The Bachelor Japan Season 4Rated ★ 4.5
My FamilyRated ★ 4.0
Jizoku Kanona Koi Desuka: Chichi to Musume no Kekkon KoushinkyokuRated ★ 3.5
Koi Nante, Honki de Yatte Do Suru no?Rated ★ 1.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
True BeautyRated ★ 4.5
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 4.0