Series
Ratings
23
LuciferRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
White CollarRated ★ 4.0
Hana KimiRated ★ 3.5
SoulmateRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0- Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.0- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5