Series
Ratings
36
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5- ManiacRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The Naked Director Season 2Rated ★ 2.5- Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
The Naked DirectorRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5- Beef Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 2.5- Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.0