Series
Ratings
27
The Innocent ManRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0