Series
Ratings
103- AdolescenceRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 3.5- BargainRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 3.0
Chihayafuru 2Rated ★ 4.0
ChihayafuruRated ★ 4.0- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- Mask GirlRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5- Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.5
- Never Have I EverRated ★ 4.0
- Never Have I EverRated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5- Emily in ParisRated ★ 3.0