Movies
Ratings
36
71: Into the FireRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 2.0
Be With YouRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
SawRated ★ 5.0
BlindRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0