Series
Ratings
33- Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- Beef Season 1Rated ★ 4.0
- Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0- Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
- White ChristmasRated ★ 0.5
The Lost RoomRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0- MoonlightRated ★ 3.5
Terra NovaRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0