Series
Ratings
21
Reply 1997Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0- Incomplete LifeRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0- The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0