Series
Ratings
61
Black MirrorRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.5
Freeter, Ie o KauRated ★ 3.5
Into the White NightRated ★ 4.5
Operation LoveRated ★ 4.0
Cruel CrowdRated ★ 1.5
Holiday LoveRated ★ 3.5
Oniyome Nikki: Ii Yu danaRated ★ 4.5
Zettai KareshiRated ★ 2.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 4.0
UsavichRated ★ 4.0
GintamaRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 3.5
Winter, Grasping LoveRated ★ 4.0
The Black SwindlerRated ★ 4.0
Arakawa Under The BridgeRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 2.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.5
Emergency Interrogation RoomRated ★ 5.0