Titles you rated
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 3.5
My Happy MarriageRated ★ 3.5- The Crown Season 6Rated ★ 3.5
- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 4.5
The CrownRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Friends Season 9Rated ★ 3.5
Friends Season 8Rated ★ 3.5
Powerpuff GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5