Titles you rated
- S LineRated ★ 5.0
Mrs. CopRated ★ 5.0
Search: WWWRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0- Study GroupRated ★ 4.0
- Casting a Spell to YouRated ★ 4.0
- The Killing VoteRated ★ 3.5
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
- Dark TouristRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Prince of Stride AlternativeRated ★ 5.0- High School Mystery ClubRated ★ 5.0

Graceful FamilyRated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 5.0
Good CastingRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Angry MomRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 4.0