Movies
Ratings
931
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- The King's WardenRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 1.5
The Tragedy of MacbethRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Seven PsychopathsRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5- The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 4.5- A House of DynamiteRated ★ 3.5
- Good NewsRated ★ 4.0