Series
Ratings
100
Happy TogetherRated ★ 4.5
Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.0- My Little TelevisionRated ★ 4.5
Fruits BasketRated ★ 5.0
Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
Fashion 70'sRated ★ 3.5- Nonstop 1Rated ★ 4.0

Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Magical DoReMi #Rated ★ 3.5
Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 3.5
Magical DoReMiRated ★ 5.0- Kimchi Cheese SmileRated ★ 5.0
School 2017Rated ★ 4.0
GourmetRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0- Two You Project - Sugar ManRated ★ 5.0
- Ullabulla BluejjangRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Naruto ShippūdenRated ★ 5.0