Movies
Ratings
22
SearchingRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5