Titles you rated
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 2.0- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5- Green Mothers ClubRated ★ 3.0
- Sausage Party: FoodtopiaRated ★ 3.0
- XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Into the NightRated ★ 3.5- Singles' Inferno Season 2Rated ★ 1.5
- Singles' InfernoRated ★ 2.5
Ossan's LoveRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Angels of DeathRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.0