Series
Ratings
160- Interior ChinatownRated ★ 3.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- The Art of SarahRated ★ 3.0
- Political FeverRated ★ 4.5
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 3.5- Hacks Season 1Rated ★ 4.0
HyenaRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 4.0- Hyper KnifeRated ★ 4.0
- Low LifeRated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 4.5
- Queen MantisRated ★ 2.0
- AemaRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0- Abbott Elementary Season 1Rated ★ 4.0