Titles you rated
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.5
Bel AmiRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
Tekkaman BladeRated ★ 4.0
The Brave Fighter of Legend Da-GarnRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam 0083: Stardust MemoryRated ★ 4.0
New Mobile Report Gundam W: Endless WaltzRated ★ 4.0- The UltramanRated ★ 5.0

My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
La Dolce VitaRated ★ 4.0