Series
Ratings
27- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Black Clover Season 2Rated ★ 3.5
Black Clover Season 1Rated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 4.5
- 블리치Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0