Series
Ratings
126- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
- AdolescenceRated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0- A Woman Who Plays WithRated ★ 5.0
- Carol & the End of the WorldRated ★ 4.0
- Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
- Heartstopper Season 2Rated ★ 4.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5- Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 3.5
- Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Friends Season 10Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Friends Season 9Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5