Series
Ratings
157
Songgot: The PiercerRated ★ 2.5
FringeRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 3.0
SoulmateRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 2.5
Battlestar GalacticaRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0