Series
Ratings
19
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 3.0
DEATH NOTERated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 5.0