Series
Ratings
40
True BloodRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
Hidden IdentityRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 5.0- Crime Scene 3Rated ★ 5.0
- Crime SceneRated ★ 5.0
- Crime SceneRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
TunnelRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 4.5
SignRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 5.0