Series
Ratings
20- Abnormal SummitRated ★ 4.0
- Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0