Series
Ratings
99
Sex EducationRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0- Secret Crushes Special EditionRated ★ 4.0
- SeventeenRated ★ 3.5
- Secret Crushes Season 2Rated ★ 5.0
- The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
- Between Friendship and LoveRated ★ 4.5
My Shy BossRated ★ 3.5- My Little TelevisionRated ★ 3.5
- The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5