Series
Ratings
43
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
The Lost RoomRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5