Series
Ratings
23- Arcane Season 2Rated ★ 3.5
- Beef Season 1Rated ★ 4.5
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
- Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5- Blue TowerRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
High KickRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
DamoRated ★ 3.5