Titles you rated
- Kakuriyo -Bed & Breakfast for Spirits- Season 2Rated ★ 3.0
- Kitchen For SinglesRated ★ 4.5
- 공양간의 셰프들Rated ★ 4.5
Waka Okami wa Shōgakusei!Rated ★ 3.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 3.5
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0
The Vision of EscaflownrRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
Mushi-Shi Special: The Shadow That Devours the SunRated ★ 4.5
Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch PureRated ★ 4.0
Tamako MarketRated ★ 3.5
You and MeRated ★ 4.0
Silver Spoon Season 2Rated ★ 5.0
Bunny DropRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0