Series
Ratings
33
Drinking SoloRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 4.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5- Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5