Series
Ratings
24- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.5- 한국기행 - 가을 밥도둑을 잡아라Rated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0- Fork you Boss Season 1Rated ★ 3.5

Fated to Love YouRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Edomae no ShunRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5